Ankrot 59,
7523LJ Enschede
Bouwperiode: 1989
Hoekwoning
138 m² woonoppervlakte

Ankrot 59
7523LJ Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Ankrot. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 138 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1989.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Ankrot 59 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1989
Woonruimte: 138 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1989
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000396283
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Ankrot
Huisnummer:
59
Postcode:
7523LJ
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Roombeek-Roomveldje
Buurt code:
BU01530402

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Ankrot 59 is 111.4%.

Identificatie: 15300062151
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 408.000 +2.26%
202301-01-2023€ 399.000 +4.45%
202201-01-2022€ 382.000 +22.44%
202101-01-2021€ 312.000 +25.81%
202001-01-2020€ 248.000 +6.44%
201901-01-2019€ 233.000 -9.34%
201801-01-2018€ 257.000 +8.44%
201701-01-2017€ 237.000 -3.27%
201601-01-2016€ 245.000 +16.67%
201501-01-2015€ 210.000 +8.81%
201401-01-2014€ 193.000 n.v.t.

Bestemming van Ankrot 59

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Ankrot 59

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Ankrot 59 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4475 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: