Ankrot 63,
7523LJ Enschede
Bouwperiode: 1989
Tussen of geschakelde woning
5 Kamers
3 Slaapkamers
117 m² woonoppervlakte
174 m² perceel
Beschikbaar
325000

Ankrot 63
7523LJ Enschede

325000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 15-05-2025 door: BijZonder Makelaars

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Ankrot. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 117 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 174 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1989.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Ankrot 63 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1989
5 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 117 m²
Perceel: 174 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
325000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1989
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000428275
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Ankrot
Huisnummer:
63
Postcode:
7523LJ
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Roombeek-Roomveldje
Buurt code:
BU01530402
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Ankrot 63, 7523LJ Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Ankrot 63 is 108.44%.

Identificatie: 15300062155
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 321.000 +2.23%
202301-01-2023€ 314.000 +4.32%
202201-01-2022€ 301.000 +22.86%
202101-01-2021€ 245.000 +23.74%
202001-01-2020€ 198.000 -1.49%
201901-01-2019€ 201.000 +7.49%
201801-01-2018€ 187.000 +8.72%
201701-01-2017€ 172.000 -2.82%
201601-01-2016€ 177.000 +9.94%
201501-01-2015€ 161.000 +4.55%
201401-01-2014€ 154.000 n.v.t.

Bestemming van Ankrot 63

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Ankrot 63

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Ankrot 63 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4475 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: