Dommelstraat 30,
7523SB Enschede
Bouwperiode: 1966
Appartement
4 Kamers
2 Slaapkamers
78 m² woonoppervlakte
Beschikbaar
225000

Dommelstraat 30
7523SB Enschede

225000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 06-10-2025 door: Thoma Post Makelaars Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Dommelstraat. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 78 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1966.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Dommelstraat 30 in Enschede.

Appartement
Bouw: 1966
4 Kamers
2 Slaapkamers
Woonruimte: 78 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
225000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1966
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
2

Ligging

BAG-ID:
0153010000406393
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Dommelstraat
Huisnummer:
30
Postcode:
7523SB
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Deppenbroek
Buurt code:
BU01530404
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Dommelstraat 30, 7523SB Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Dommelstraat 30 is 143.37%.

Identificatie: 15300011030
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 202.000 +1.51%
202301-01-2023€ 199.000 +5.85%
202201-01-2022€ 188.000 +2.73%
202101-01-2021€ 183.000 +38.64%
202001-01-2020€ 132.000 +11.86%
201901-01-2019€ 118.000 +13.46%
201801-01-2018€ 104.000 +10.64%
201701-01-2017€ 94.000 +13.25%
201601-01-2016€ 83.000 +2.47%
201501-01-2015€ 81.000 -2.41%
201401-01-2014€ 83.000 n.v.t.

Bestemming van Dommelstraat 30

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Dommelstraat 30

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Dommelstraat 30 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4610 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: