Dommelstraat 60,
7523SC Enschede
Bouwperiode: 1966
Appartement
84 m² woonoppervlakte

Dommelstraat 60
7523SC Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Dommelstraat. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 84 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1966.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Dommelstraat 60 in Enschede.

Appartement
Bouw: 1966
Woonruimte: 84 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1966
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000425829
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Dommelstraat
Huisnummer:
60
Postcode:
7523SC
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Deppenbroek
Buurt code:
BU01530404

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Dommelstraat 60 is 112.05%.

Identificatie: 15300011045
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 176.000 +1.73%
202301-01-2023€ 173.000 +6.13%
202201-01-2022€ 163.000 +10.88%
202101-01-2021€ 147.000 +11.36%
202001-01-2020€ 132.000 +11.86%
201901-01-2019€ 118.000 +13.46%
201801-01-2018€ 104.000 +10.64%
201701-01-2017€ 94.000 +13.25%
201601-01-2016€ 83.000 +2.47%
201501-01-2015€ 81.000 -2.41%
201401-01-2014€ 83.000 n.v.t.

Bestemming van Dommelstraat 60

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Dommelstraat 60

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Dommelstraat 60 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4610 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: