Dommelstraat 84,
7523SC Enschede
Bouwperiode: 1966
Appartement
4 Kamers
3 Slaapkamers
77 m² woonoppervlakte

Dommelstraat 84
7523SC Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Dommelstraat. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 77 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1966.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Dommelstraat 84 in Enschede.

Appartement
Bouw: 1966
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 77 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1966
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000361563
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Dommelstraat
Huisnummer:
84
Postcode:
7523SC
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Deppenbroek
Buurt code:
BU01530404

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Dommelstraat 84 is 157.32%.

Identificatie: 15300011057
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 211.000 +10.47%
202301-01-2023€ 191.000 -3.54%
202201-01-2022€ 198.000 +8.79%
202101-01-2021€ 182.000 +45.6%
202001-01-2020€ 125.000 +6.84%
201901-01-2019€ 117.000 +13.59%
201801-01-2018€ 103.000 +9.57%
201701-01-2017€ 94.000 +13.25%
201601-01-2016€ 83.000 +3.75%
201501-01-2015€ 80.000 -2.44%
201401-01-2014€ 82.000 n.v.t.

Bestemming van Dommelstraat 84

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Dommelstraat 84

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Dommelstraat 84 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4610 inwoners
Man: 52%
Vrouw: 48%
Delen: