Wulpstraat 16,
7523VX Enschede
Bouwperiode: 1961
Tussen of geschakelde woning
5 Kamers
4 Slaapkamers
96 m² woonoppervlakte
151 m² perceel

Wulpstraat 16
7523VX Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Wulpstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 96 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 151 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1961.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Wulpstraat 16 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1961
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 96 m²
Perceel: 151 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1961
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000343869
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Wulpstraat
Huisnummer:
16
Postcode:
7523VX
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Mekkelholt
Buurt code:
BU01530403

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Wulpstraat 16 is 121.93%.

Identificatie: 15300058460
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 253.000 -6.3%
202301-01-2023€ 270.000 +13.92%
202201-01-2022€ 237.000 +26.74%
202101-01-2021€ 187.000 +15.43%
202001-01-2020€ 162.000 +10.2%
201901-01-2019€ 147.000 +4.26%
201801-01-2018€ 141.000 +8.46%
201701-01-2017€ 130.000 +6.56%
201601-01-2016€ 122.000 +4.27%
201501-01-2015€ 117.000 +2.63%
201401-01-2014€ 114.000 n.v.t.

Bestemming van Wulpstraat 16

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Wulpstraat 16

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Wulpstraat 16 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2550 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Delen: