Wulpstraat 5,
7523VX Enschede
Bouwperiode: 1961
Tussen of geschakelde woning
4 Kamers
3 Slaapkamers
111 m² woonoppervlakte
228 m² perceel
Beschikbaar
349000

Wulpstraat 5
7523VX Enschede

349000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 14-07-2025 door: Thoma Post Makelaars Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Wulpstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 111 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 228 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1961.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Wulpstraat 5 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1961
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 111 m²
Perceel: 228 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
349000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1961
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000343867
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Wulpstraat
Huisnummer:
5
Postcode:
7523VX
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Mekkelholt
Buurt code:
BU01530403
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Wulpstraat 5, 7523VX Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Wulpstraat 5 is 142.31%.

Identificatie: 15300058449
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 315.000 +2.27%
202301-01-2023€ 308.000 +4.41%
202201-01-2022€ 295.000 +22.41%
202101-01-2021€ 241.000 +14.76%
202001-01-2020€ 210.000 +6.6%
201901-01-2019€ 197.000 +7.07%
201801-01-2018€ 184.000 +8.88%
201701-01-2017€ 169.000 +6.29%
201601-01-2016€ 159.000 +12.77%
201501-01-2015€ 141.000 +8.46%
201401-01-2014€ 130.000 n.v.t.

Bestemming van Wulpstraat 5

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Wulpstraat 5

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Wulpstraat 5 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2550 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Delen: