Stroinksbleekweg 12 A,
7523ZL Enschede
Bouwperiode: 2008
Tussen of geschakelde woning
200 m² woonoppervlakte

Stroinksbleekweg 12 A
7523ZL Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Stroinksbleekweg. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 200 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 2008.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Stroinksbleekweg 12 A in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 2008
Woonruimte: 200 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
2008
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000383987
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Stroinksbleekweg
Huisnummer:
12
Huisnummertoevoeging:
A
Postcode:
7523ZL
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Roombeek-Roomveldje
Buurt code:
BU01530402

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Stroinksbleekweg 12 A is 133.91%.

Identificatie: 15300177438
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 545.000 +2.25%
202301-01-2023€ 533.000 -7.14%
202201-01-2022€ 574.000 +23.18%
202101-01-2021€ 466.000 +21.67%
202001-01-2020€ 383.000 +6.98%
201901-01-2019€ 358.000 +7.51%
201801-01-2018€ 333.000 +9.18%
201701-01-2017€ 305.000 +0.66%
201601-01-2016€ 303.000 -0.33%
201501-01-2015€ 304.000 +30.47%
201401-01-2014€ 233.000 n.v.t.

Bestemming van Stroinksbleekweg 12 A

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Stroinksbleekweg 12 A

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Stroinksbleekweg 12 A en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4475 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: