Stroinksbleekweg 20 12,
7523ZL Enschede
Bouwperiode: 2011
Appartement
3 Kamers
2 Slaapkamers
134 m² woonoppervlakte
Beschikbaar
599000

Stroinksbleekweg 20 12
7523ZL Enschede

599000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 28-09-2025 door: BijZonder Makelaars

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Stroinksbleekweg. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 134 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 2011.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Stroinksbleekweg 20 12 in Enschede.

Appartement
Bouw: 2011
3 Kamers
2 Slaapkamers
Woonruimte: 134 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
599000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
2011
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
3
Aantal slaapkamers:
2

Ligging

BAG-ID:
0153010000466045
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Stroinksbleekweg
Huisnummer:
20
Huisnummertoevoeging:
12
Postcode:
7523ZL
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Roombeek-Roomveldje
Buurt code:
BU01530402
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Stroinksbleekweg 20 12, 7523ZL Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Stroinksbleekweg 20 12 is 91.7%.

Identificatie: 15303302363
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 462.000 -23.26%
202301-01-2023€ 602.000 +6.74%
202201-01-2022€ 564.000 +20%
202101-01-2021€ 470.000 +12.44%
202001-01-2020€ 418.000 +11.47%
201901-01-2019€ 375.000 +7.45%
201801-01-2018€ 349.000 +5.12%
201701-01-2017€ 332.000 +8.5%
201601-01-2016€ 306.000 +15.47%
201501-01-2015€ 265.000 +9.96%
201401-01-2014€ 241.000 n.v.t.

Bestemming van Stroinksbleekweg 20 12

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Stroinksbleekweg 20 12

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Stroinksbleekweg 20 12 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4475 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: