Stroinksbleekweg 20 35,
7523ZL Enschede
Bouwperiode: 2011
Appartement
3 Kamers
2 Slaapkamers
170 m² woonoppervlakte

Stroinksbleekweg 20 35
7523ZL Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Stroinksbleekweg. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 170 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 2011.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Stroinksbleekweg 20 35 in Enschede.

Appartement
Bouw: 2011
3 Kamers
2 Slaapkamers
Woonruimte: 170 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
2011
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
3
Aantal slaapkamers:
2

Ligging

BAG-ID:
0153010000466035
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Stroinksbleekweg
Huisnummer:
20
Huisnummertoevoeging:
35
Postcode:
7523ZL
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Roombeek-Roomveldje
Buurt code:
BU01530402

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Stroinksbleekweg 20 35 is 228.57%.

Identificatie: 15303302378
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 736.000 +10.84%
202301-01-2023€ 664.000 +2.31%
202201-01-2022€ 649.000 +8.17%
202101-01-2021€ 600.000 +7.33%
202001-01-2020€ 559.000 +11.58%
201901-01-2019€ 501.000 +7.28%
201801-01-2018€ 467.000 +54.64%
201701-01-2017€ 302.000 +12.69%
201601-01-2016€ 268.000 +11.67%
201501-01-2015€ 240.000 +7.14%
201401-01-2014€ 224.000 n.v.t.

Bestemming van Stroinksbleekweg 20 35

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Stroinksbleekweg 20 35

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Stroinksbleekweg 20 35 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4475 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: