Stroinksbleekweg 38,
7523ZL Enschede
Bouwperiode: 2008
Hoekwoning
164 m² woonoppervlakte

Stroinksbleekweg 38
7523ZL Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Stroinksbleekweg. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 164 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 2008.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Stroinksbleekweg 38 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 2008
Woonruimte: 164 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
2008
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000374217
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Stroinksbleekweg
Huisnummer:
38
Postcode:
7523ZL
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Mekkelholt
Buurt code:
BU01530403

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Stroinksbleekweg 38 is 133.62%.

Identificatie: 15300170465
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 549.000 -0.9%
202301-01-2023€ 554.000 +3.55%
202201-01-2022€ 535.000 +18.36%
202101-01-2021€ 452.000 +24.52%
202001-01-2020€ 363.000 +17.86%
201901-01-2019€ 308.000 +7.32%
201801-01-2018€ 287.000 +10.38%
201701-01-2017€ 260.000 +8.79%
201601-01-2016€ 239.000 +0.42%
201501-01-2015€ 238.000 +1.28%
201401-01-2014€ 235.000 n.v.t.

Bestemming van Stroinksbleekweg 38

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Stroinksbleekweg 38

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Stroinksbleekweg 38 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2550 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Delen: