Stroinksbleekweg 58,
7523ZL Enschede
Bouwperiode: 2009
Vrijstaande woning
6 Kamers
4 Slaapkamers
189 m² woonoppervlakte
302 m² perceel

Stroinksbleekweg 58
7523ZL Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Stroinksbleekweg. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 189 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 302 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 2009.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Stroinksbleekweg 58 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 2009
6 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 189 m²
Perceel: 302 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
2009
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
6
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000302693
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Stroinksbleekweg
Huisnummer:
58
Postcode:
7523ZL
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Mekkelholt
Buurt code:
BU01530403

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Stroinksbleekweg 58 is 139.72%.

Identificatie: 15300154126
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 688.000 -1.01%
202301-01-2023€ 695.000 +3.58%
202201-01-2022€ 671.000 +18.76%
202101-01-2021€ 565.000 +29.89%
202001-01-2020€ 435.000 +17.89%
201901-01-2019€ 369.000 +7.58%
201801-01-2018€ 343.000 +9.94%
201701-01-2017€ 312.000 +7.59%
201601-01-2016€ 290.000 -0.34%
201501-01-2015€ 291.000 +1.39%
201401-01-2014€ 287.000 n.v.t.

Bestemming van Stroinksbleekweg 58

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Stroinksbleekweg 58

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Stroinksbleekweg 58 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2550 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Delen: