Stroinksbleekweg 62,
7523ZL Enschede
Bouwperiode: 2007
Twee-onder-een-kapwoning
145 m² woonoppervlakte

Stroinksbleekweg 62
7523ZL Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Stroinksbleekweg. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 145 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 2007.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Stroinksbleekweg 62 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 2007
Woonruimte: 145 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
2007
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000465289
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Stroinksbleekweg
Huisnummer:
62
Postcode:
7523ZL
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Mekkelholt
Buurt code:
BU01530403

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Stroinksbleekweg 62 is 122.17%.

Identificatie: 15300154128
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 471.000 +1.29%
202301-01-2023€ 465.000 +2.2%
202201-01-2022€ 455.000 +11.52%
202101-01-2021€ 408.000 +31.61%
202001-01-2020€ 310.000 +6.16%
201901-01-2019€ 292.000 +7.75%
201801-01-2018€ 271.000 +1.88%
201701-01-2017€ 266.000 +10.83%
201601-01-2016€ 240.000 +20%
201501-01-2015€ 200.000 -5.66%
201401-01-2014€ 212.000 n.v.t.

Bestemming van Stroinksbleekweg 62

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Stroinksbleekweg 62

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Stroinksbleekweg 62 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2550 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Delen: