Stroinksbleekweg 73,
7523ZL Enschede
Bouwperiode: 1992
Tussen of geschakelde woning
5 Kamers
4 Slaapkamers
111 m² woonoppervlakte
187 m² perceel

Stroinksbleekweg 73
7523ZL Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Stroinksbleekweg. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 111 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 187 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1992.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Stroinksbleekweg 73 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1992
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 111 m²
Perceel: 187 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1992
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000435691
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Stroinksbleekweg
Huisnummer:
73
Postcode:
7523ZL
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 04 Enschede-Noord
Wijk code:
WK015304
Buurtinformatie:
Mekkelholt
Buurt code:
BU01530403

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Stroinksbleekweg 73 is 116.88%.

Identificatie: 15300069347
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 347.000 +0%
202301-01-2023€ 347.000 +4.2%
202201-01-2022€ 333.000 +24.72%
202101-01-2021€ 267.000 +6.8%
202001-01-2020€ 250.000 +16.28%
201901-01-2019€ 215.000 +1.42%
201801-01-2018€ 212.000 +8.72%
201701-01-2017€ 195.000 +13.37%
201601-01-2016€ 172.000 +4.88%
201501-01-2015€ 164.000 +2.5%
201401-01-2014€ 160.000 n.v.t.

Bestemming van Stroinksbleekweg 73

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Stroinksbleekweg 73

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Stroinksbleekweg 73 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2550 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Delen: