Lonneker Molenweg 41 7525PA Enschede
Omschrijving
Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Lonneker Molenweg. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 108 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1938.
Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Lonneker Molenweg 41 in Enschede.
WOZ-waarde
De totale waardeontwikkeling van Lonneker Molenweg 41 is 112.88%.
| Identificatie: 15300032365 | |||
| Jaar | Waardepeildatum | Waarde | Waardeontwikkeling |
| 2024 | 01-01-2024 | € 347.000 | -6.72% |
| 2023 | 01-01-2023 | € 372.000 | +8.14% |
| 2022 | 01-01-2022 | € 344.000 | +9.55% |
| 2021 | 01-01-2021 | € 314.000 | +15.02% |
| 2020 | 01-01-2020 | € 273.000 | +22.42% |
| 2019 | 01-01-2019 | € 223.000 | +9.85% |
| 2018 | 01-01-2018 | € 203.000 | +6.84% |
| 2017 | 01-01-2017 | € 190.000 | +13.77% |
| 2016 | 01-01-2016 | € 167.000 | +3.73% |
| 2015 | 01-01-2015 | € 161.000 | -1.23% |
| 2014 | 01-01-2014 | € 163.000 | n.v.t. |
Bestemming van Lonneker Molenweg 41
Bodemloket Lonneker Molenweg 41
Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Lonneker Molenweg 41 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.