Lonneker Molenweg 55,
7525PB Enschede
Bouwperiode: 1958
Twee-onder-een-kapwoning
150 m² woonoppervlakte

Lonneker Molenweg 55
7525PB Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Lonneker Molenweg. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 150 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1958.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Lonneker Molenweg 55 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1958
Woonruimte: 150 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1958
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000406045
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Lonneker Molenweg
Huisnummer:
55
Postcode:
7525PB
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 09 Landelijk gebied en kernen
Wijk code:
WK015309
Buurtinformatie:
Dorp Lonneker
Buurt code:
BU01530900

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Lonneker Molenweg 55 is 162.82%.

Identificatie: 15300032372
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 410.000 -6.82%
202301-01-2023€ 440.000 +6.02%
202201-01-2022€ 415.000 +18.57%
202101-01-2021€ 350.000 +19.05%
202001-01-2020€ 294.000 +16.67%
201901-01-2019€ 252.000 +9.57%
201801-01-2018€ 230.000 +16.75%
201701-01-2017€ 197.000 +15.88%
201601-01-2016€ 170.000 +3.66%
201501-01-2015€ 164.000 +5.13%
201401-01-2014€ 156.000 n.v.t.

Bestemming van Lonneker Molenweg 55

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Lonneker Molenweg 55

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Lonneker Molenweg 55 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1930 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.2 per huishouden
Delen: