Lossersestraat 451,
7525PE Enschede
Bouwperiode: 1922
Vrijstaande woning
209 m² woonoppervlakte

Lossersestraat 451
7525PE Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Lossersestraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 209 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1922.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Lossersestraat 451 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1922
Woonruimte: 209 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1922
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000333283
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Lossersestraat
Huisnummer:
451
Postcode:
7525PE
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 09 Landelijk gebied en kernen
Wijk code:
WK015309
Buurtinformatie:
Buurtschap Lonneker-West
Buurt code:
BU01530902

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Lossersestraat 451 is 115.87%.

Identificatie: 15300032579
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 816.000 +0.62%
202301-01-2023€ 811.000 +5.46%
202201-01-2022€ 769.000 +31.01%
202101-01-2021€ 587.000 +25.7%
202001-01-2020€ 467.000 +18.53%
201901-01-2019€ 394.000 +7.07%
201801-01-2018€ 368.000 +13.93%
201701-01-2017€ 323.000 +4.87%
201601-01-2016€ 308.000 -15.15%
201501-01-2015€ 363.000 -3.97%
201401-01-2014€ 378.000 n.v.t.

Bestemming van Lossersestraat 451

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Lossersestraat 451

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Lossersestraat 451 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1420 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Aantal auto's:
1.6 per huishouden
Delen: