Lossersestraat 100,
7525PG Enschede
Bouwperiode: 1961
Vrijstaande woning
4 Kamers
3 Slaapkamers
147 m² woonoppervlakte
1667 m² perceel

Lossersestraat 100
7525PG Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Lossersestraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 147 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 1667 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1961.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Lossersestraat 100 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1961
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 147 m²
Perceel: 1667 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1961
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000330483
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Lossersestraat
Huisnummer:
100
Postcode:
7525PG
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 09 Landelijk gebied en kernen
Wijk code:
WK015309
Buurtinformatie:
Noord Esmarke
Buurt code:
BU01530903

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Lossersestraat 100 is 48.64%.

Identificatie: 15300032557
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 657.000 -1.79%
202301-01-2023€ 669.000 +5.19%
202201-01-2022€ 636.000 +15.43%
202101-01-2021€ 551.000 +12.22%
202001-01-2020€ 491.000 +2.51%
201901-01-2019€ 479.000 -6.63%
201801-01-2018€ 513.000 +11.52%
201701-01-2017€ 460.000 +6.24%
201601-01-2016€ 433.000 +1.17%
201501-01-2015€ 428.000 -3.17%
201401-01-2014€ 442.000 n.v.t.

Bestemming van Lossersestraat 100

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Lossersestraat 100

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Lossersestraat 100 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
365 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.7 per huishouden
Delen: