Lossersestraat 310,
7525PG Enschede
Bouwperiode: 1946
Vrijstaande woning
128 m² woonoppervlakte

Lossersestraat 310
7525PG Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Lossersestraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 128 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1946.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Lossersestraat 310 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1946
Woonruimte: 128 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1946
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000395815
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Lossersestraat
Huisnummer:
310
Postcode:
7525PG
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 09 Landelijk gebied en kernen
Wijk code:
WK015309
Buurtinformatie:
Noord Esmarke
Buurt code:
BU01530903

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Lossersestraat 310 is 14.36%.

Identificatie: 15300032573
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 207.000 -1.9%
202301-01-2023€ 211.000 +4.98%
202201-01-2022€ 201.000 +17.54%
202101-01-2021€ 171.000 -19.72%
202001-01-2020€ 213.000 -6.99%
201901-01-2019€ 229.000 +7.51%
201801-01-2018€ 213.000 +16.39%
201701-01-2017€ 183.000 +6.4%
201601-01-2016€ 172.000 +1.18%
201501-01-2015€ 170.000 -6.08%
201401-01-2014€ 181.000 n.v.t.

Bestemming van Lossersestraat 310

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Lossersestraat 310

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Lossersestraat 310 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
365 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.7 per huishouden
Delen: