Lossersestraat 96,
7525PG Enschede
Bouwperiode: 1935
Twee-onder-een-kapwoning
201 m² woonoppervlakte

Lossersestraat 96
7525PG Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Lossersestraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 201 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1935.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Lossersestraat 96 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1935
Woonruimte: 201 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1935
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000314893
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Lossersestraat
Huisnummer:
96
Postcode:
7525PG
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 09 Landelijk gebied en kernen
Wijk code:
WK015309
Buurtinformatie:
Noord Esmarke
Buurt code:
BU01530903

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Lossersestraat 96 is 145.5%.

Identificatie: 15300032556
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 545.000 +0.74%
202301-01-2023€ 541.000 +3.64%
202201-01-2022€ 522.000 +32.49%
202101-01-2021€ 394.000 +20.12%
202001-01-2020€ 328.000 +5.13%
201901-01-2019€ 312.000 +9.47%
201801-01-2018€ 285.000 +14.46%
201701-01-2017€ 249.000 +3.32%
201601-01-2016€ 241.000 +10.05%
201501-01-2015€ 219.000 -1.35%
201401-01-2014€ 222.000 n.v.t.

Bestemming van Lossersestraat 96

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Lossersestraat 96

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Lossersestraat 96 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
365 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.7 per huishouden
Delen: