Landweerweg 100,
7525PH Enschede
Bouwperiode: 1966
Vrijstaande woning
172 m² woonoppervlakte

Landweerweg 100
7525PH Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Landweerweg. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 172 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1966.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Landweerweg 100 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1966
Woonruimte: 172 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1966
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000385085
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Landweerweg
Huisnummer:
100
Postcode:
7525PH
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 09 Landelijk gebied en kernen
Wijk code:
WK015309
Buurtinformatie:
Buurtschap Lonneker-West
Buurt code:
BU01530902

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Landweerweg 100 is 81.54%.

Identificatie: 15300029297
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 708.000 -1.67%
202301-01-2023€ 720.000 +4.96%
202201-01-2022€ 686.000 +20.35%
202101-01-2021€ 570.000 +0.71%
202001-01-2020€ 566.000 +5.6%
201901-01-2019€ 536.000 +8.06%
201801-01-2018€ 496.000 +7.13%
201701-01-2017€ 463.000 +19.33%
201601-01-2016€ 388.000 +0.78%
201501-01-2015€ 385.000 -1.28%
201401-01-2014€ 390.000 n.v.t.

Bestemming van Landweerweg 100

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Landweerweg 100

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Landweerweg 100 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1420 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Aantal auto's:
1.6 per huishouden
Delen: