Assinkskloosterweg 50,
7525PK Enschede
Bouwperiode: 1960
Vrijstaande woning
233 m² woonoppervlakte

Assinkskloosterweg 50
7525PK Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Assinkskloosterweg. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 233 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1960.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Assinkskloosterweg 50 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1960
Woonruimte: 233 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1960
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000363043
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Assinkskloosterweg
Huisnummer:
50
Postcode:
7525PK
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 09 Landelijk gebied en kernen
Wijk code:
WK015309
Buurtinformatie:
Buurtschap Lonneker-West
Buurt code:
BU01530902

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Assinkskloosterweg 50 is 47.83%.

Identificatie: 15300001661
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 884.000 +0.34%
202301-01-2023€ 881.000 +4.14%
202201-01-2022€ 846.000 +4.32%
202101-01-2021€ 811.000 +12.48%
202001-01-2020€ 721.000 +5.1%
201901-01-2019€ 686.000 +5.54%
201801-01-2018€ 650.000 +2.52%
201701-01-2017€ 634.000 +5.67%
201601-01-2016€ 600.000 +0.33%
201501-01-2015€ 598.000 +0%
201401-01-2014€ 598.000 n.v.t.

Bestemming van Assinkskloosterweg 50

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Assinkskloosterweg 50

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Assinkskloosterweg 50 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1420 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Aantal auto's:
1.6 per huishouden
Delen: