Assinkskloosterweg 54,
7525PK Enschede
Bouwperiode: 1981
Vrijstaande woning
9 Kamers
5 Slaapkamers
176 m² woonoppervlakte
4808 m² perceel
Beschikbaar
795000

Assinkskloosterweg 54
7525PK Enschede

795000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 08-07-2025 door: Weusthuis Makelaardij, de nr. 1 van NO-Twente

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Assinkskloosterweg. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 176 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 4808 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1981.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Assinkskloosterweg 54 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1981
9 Kamers
5 Slaapkamers
Woonruimte: 176 m²
Perceel: 4808 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
795000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1981
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
9
Aantal slaapkamers:
5

Ligging

BAG-ID:
0153010000415185
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Assinkskloosterweg
Huisnummer:
54
Postcode:
7525PK
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 09 Landelijk gebied en kernen
Wijk code:
WK015309
Buurtinformatie:
Buurtschap Lonneker-West
Buurt code:
BU01530902
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Assinkskloosterweg 54, 7525PK Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Assinkskloosterweg 54 is 169.01%.

Identificatie: 15300001662
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 764.000 -1.8%
202301-01-2023€ 778.000 +5.14%
202201-01-2022€ 740.000 +11.95%
202101-01-2021€ 661.000 +42.46%
202001-01-2020€ 464.000 +5.45%
201901-01-2019€ 440.000 +8.11%
201801-01-2018€ 407.000 +18.31%
201701-01-2017€ 344.000 +24.64%
201601-01-2016€ 276.000 +0.73%
201501-01-2015€ 274.000 -3.52%
201401-01-2014€ 284.000 n.v.t.

Bestemming van Assinkskloosterweg 54

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Assinkskloosterweg 54

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Assinkskloosterweg 54 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1420 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Aantal auto's:
1.6 per huishouden
Delen: