Wiggersbosweg 62,
7525PR Enschede
Bouwperiode: 1960
Vrijstaande woning
134 m² woonoppervlakte

Wiggersbosweg 62
7525PR Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Wiggersbosweg. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 134 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1960.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Wiggersbosweg 62 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1960
Woonruimte: 134 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1960
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000348857
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Wiggersbosweg
Huisnummer:
62
Postcode:
7525PR
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 09 Landelijk gebied en kernen
Wijk code:
WK015309
Buurtinformatie:
Buurtschap Lonneker-West
Buurt code:
BU01530902

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Wiggersbosweg 62 is 19.31%.

Identificatie: 15300057700
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 278.000 -1.77%
202301-01-2023€ 283.000 +5.2%
202201-01-2022€ 269.000 +13.98%
202101-01-2021€ 236.000 +10.8%
202001-01-2020€ 213.000 +6.5%
201901-01-2019€ 200.000 -6.54%
201801-01-2018€ 214.000 -5.73%
201701-01-2017€ 227.000 +20.74%
201601-01-2016€ 188.000 +0.53%
201501-01-2015€ 187.000 -19.74%
201401-01-2014€ 233.000 n.v.t.

Bestemming van Wiggersbosweg 62

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Wiggersbosweg 62

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Wiggersbosweg 62 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1420 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Aantal auto's:
1.6 per huishouden
Delen: