Wiggersbosweg 80,
7525PR Enschede
Bouwperiode: 1989
Vrijstaande woning
10 Kamers
6 Slaapkamers
220 m² woonoppervlakte
44030 m² perceel

Wiggersbosweg 80
7525PR Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Wiggersbosweg. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 220 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 44030 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1989.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Wiggersbosweg 80 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1989
10 Kamers
6 Slaapkamers
Woonruimte: 220 m²
Perceel: 44030 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1989
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
10
Aantal slaapkamers:
6

Ligging

BAG-ID:
0153010000448497
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Wiggersbosweg
Huisnummer:
80
Postcode:
7525PR
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 09 Landelijk gebied en kernen
Wijk code:
WK015309
Buurtinformatie:
Buurtschap Lonneker-West
Buurt code:
BU01530902

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Wiggersbosweg 80 is 198.19%.

Identificatie: 15300057703
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 823.000 -1.32%
202301-01-2023€ 834.000 +8.03%
202201-01-2022€ 772.000 -2.77%
202101-01-2021€ 794.000 +78.43%
202001-01-2020€ 445.000 +4.71%
201901-01-2019€ 425.000 +8.14%
201801-01-2018€ 393.000 +39.36%
201701-01-2017€ 282.000 +5.62%
201601-01-2016€ 267.000 +0.75%
201501-01-2015€ 265.000 -3.99%
201401-01-2014€ 276.000 n.v.t.

Bestemming van Wiggersbosweg 80

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Wiggersbosweg 80

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Wiggersbosweg 80 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1420 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Aantal auto's:
1.6 per huishouden
Delen: