Linderesweg 25,
7525PT Enschede
Bouwperiode: 1948
Vrijstaande woning
8 Kamers
6 Slaapkamers
304 m² woonoppervlakte
20000 m² perceel

Linderesweg 25
7525PT Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Linderesweg. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 304 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 20000 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1948.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Linderesweg 25 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1948
8 Kamers
6 Slaapkamers
Woonruimte: 304 m²
Perceel: 20000 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1948
Functie:
woonfunctie,industriefunctie

Indeling

Aantal kamers:
8
Aantal slaapkamers:
6

Ligging

BAG-ID:
0153010000393927
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Linderesweg
Huisnummer:
25
Postcode:
7525PT
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 09 Landelijk gebied en kernen
Wijk code:
WK015309
Buurtinformatie:
Buurtschap Lonneker-West
Buurt code:
BU01530902

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Linderesweg 25 is 191.72%.

Identificatie: 15300031045
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 916.000 -1.82%
202301-01-2023€ 933.000 +2.19%
202201-01-2022€ 913.000 +94.67%
202101-01-2021€ 469.000 +12.47%
202001-01-2020€ 417.000 +5.57%
201901-01-2019€ 395.000 +6.76%
201801-01-2018€ 370.000 +2.21%
201701-01-2017€ 362.000 +1.97%
201601-01-2016€ 355.000 +0.85%
201501-01-2015€ 352.000 +12.1%
201401-01-2014€ 314.000 n.v.t.

Bestemming van Linderesweg 25

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Linderesweg 25

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Linderesweg 25 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1420 inwoners
Man: 53%
Vrouw: 47%
Aantal auto's:
1.6 per huishouden
Delen: