Schipperweg 30,
7532RD Enschede
Bouwperiode: 1923
Vrijstaande woning
10 Kamers
3 Slaapkamers
247 m² woonoppervlakte
22225 m² perceel

Schipperweg 30
7532RD Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Schipperweg. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 247 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 22225 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1923.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Schipperweg 30 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1923
10 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 247 m²
Perceel: 22225 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1923
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
10
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000459295
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Schipperweg
Huisnummer:
30
Postcode:
7532RD
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 09 Landelijk gebied en kernen
Wijk code:
WK015309
Buurtinformatie:
Noord Esmarke
Buurt code:
BU01530903

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Schipperweg 30 is -1.73%.

Identificatie: 15300047554
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 625.000 +19.96%
202301-01-2023€ 521.000 -40.11%
202201-01-2022€ 870.000 +11.25%
202101-01-2021€ 782.000 +16.54%
202001-01-2020€ 671.000 -4.69%
201901-01-2019€ 704.000 +7.15%
201801-01-2018€ 657.000 +3.14%
201701-01-2017€ 637.000 +5.12%
201601-01-2016€ 606.000 +0.17%
201501-01-2015€ 605.000 -4.87%
201401-01-2014€ 636.000 n.v.t.

Bestemming van Schipperweg 30

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Schipperweg 30

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Schipperweg 30 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
365 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.7 per huishouden
Delen: