Schoolstraat 31,
7534CB Enschede
Bouwperiode: 1931
Twee-onder-een-kapwoning
5 Kamers
4 Slaapkamers
118 m² woonoppervlakte
256 m² perceel
Beschikbaar
259000

Schoolstraat 31
7534CB Enschede

259000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 03-10-2025 door: Snelder Zijlstra Makelaars

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Schoolstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 118 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 256 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1931.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Schoolstraat 31 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1931
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 118 m²
Perceel: 256 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
259000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1931
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000460929
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Schoolstraat
Huisnummer:
31
Postcode:
7534CB
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 08 Glanerbrug en omgeving
Wijk code:
WK015308
Buurtinformatie:
Schipholt-Glanermaten
Buurt code:
BU01530802
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Schoolstraat 31, 7534CB Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Schoolstraat 31 is 66.08%.

Identificatie: 15300047637
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 284.000 +2.9%
202301-01-2023€ 276.000 +4.94%
202201-01-2022€ 263.000 +20.64%
202101-01-2021€ 218.000 +3.32%
202001-01-2020€ 211.000 +7.11%
201901-01-2019€ 197.000 +5.91%
201801-01-2018€ 186.000 +7.51%
201701-01-2017€ 173.000 +2.98%
201601-01-2016€ 168.000 +3.7%
201501-01-2015€ 162.000 -5.26%
201401-01-2014€ 171.000 n.v.t.

Bestemming van Schoolstraat 31

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Schoolstraat 31

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Schoolstraat 31 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2870 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: