Schoolstraat 33,
7534CB Enschede
Bouwperiode: 1931
Twee-onder-een-kapwoning
3 Kamers
2 Slaapkamers
116 m² woonoppervlakte
270 m² perceel

Schoolstraat 33
7534CB Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Schoolstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 116 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 270 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1931.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Schoolstraat 33 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1931
3 Kamers
2 Slaapkamers
Woonruimte: 116 m²
Perceel: 270 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1931
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
3
Aantal slaapkamers:
2

Ligging

BAG-ID:
0153010000394297
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Schoolstraat
Huisnummer:
33
Postcode:
7534CB
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 08 Glanerbrug en omgeving
Wijk code:
WK015308
Buurtinformatie:
Schipholt-Glanermaten
Buurt code:
BU01530802

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Schoolstraat 33 is 63.21%.

Identificatie: 15300047638
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 315.000 +2.27%
202301-01-2023€ 308.000 +4.41%
202201-01-2022€ 295.000 +19.43%
202101-01-2021€ 247.000 +3.35%
202001-01-2020€ 239.000 +6.22%
201901-01-2019€ 225.000 +6.13%
201801-01-2018€ 212.000 +6%
201701-01-2017€ 200.000 +1.01%
201601-01-2016€ 198.000 +3.13%
201501-01-2015€ 192.000 -0.52%
201401-01-2014€ 193.000 n.v.t.

Bestemming van Schoolstraat 33

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Schoolstraat 33

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Schoolstraat 33 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2870 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: