Schoolstraat 89,
7534CB Enschede
Bouwperiode: 1994
Appartement
75 m² woonoppervlakte

Schoolstraat 89
7534CB Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Schoolstraat. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 75 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1994.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Schoolstraat 89 in Enschede.

Appartement
Bouw: 1994
Woonruimte: 75 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1994
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000395635
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Schoolstraat
Huisnummer:
89
Postcode:
7534CB
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 08 Glanerbrug en omgeving
Wijk code:
WK015308
Buurtinformatie:
Schipholt-Glanermaten
Buurt code:
BU01530802

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Schoolstraat 89 is 98.97%.

Identificatie: 15300073377
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 193.000 +2.12%
202301-01-2023€ 189.000 +9.25%
202201-01-2022€ 173.000 +21.83%
202101-01-2021€ 142.000 +9.23%
202001-01-2020€ 130.000 +13.04%
201901-01-2019€ 115.000 +6.48%
201801-01-2018€ 108.000 +9.09%
201701-01-2017€ 99.000 +5.32%
201601-01-2016€ 94.000 +3.3%
201501-01-2015€ 91.000 -6.19%
201401-01-2014€ 97.000 n.v.t.

Bestemming van Schoolstraat 89

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Schoolstraat 89

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Schoolstraat 89 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2870 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Aantal auto's:
1 per huishouden
Delen: