Schoolstraat 40,
7534CC Enschede
Bouwperiode: 1977
Twee-onder-een-kapwoning
115 m² woonoppervlakte

Schoolstraat 40
7534CC Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Schoolstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 115 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1977.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Schoolstraat 40 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1977
Woonruimte: 115 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1977
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000464705
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Schoolstraat
Huisnummer:
40
Postcode:
7534CC
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 08 Glanerbrug en omgeving
Wijk code:
WK015308
Buurtinformatie:
Eekmaat
Buurt code:
BU01530803

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Schoolstraat 40 is 98.14%.

Identificatie: 15300047644
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 319.000 +1.92%
202301-01-2023€ 313.000 +5.03%
202201-01-2022€ 298.000 +20.65%
202101-01-2021€ 247.000 +13.3%
202001-01-2020€ 218.000 +10.1%
201901-01-2019€ 198.000 +6.45%
201801-01-2018€ 186.000 +3.91%
201701-01-2017€ 179.000 +2.87%
201601-01-2016€ 174.000 +4.19%
201501-01-2015€ 167.000 +3.73%
201401-01-2014€ 161.000 n.v.t.

Bestemming van Schoolstraat 40

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Schoolstraat 40

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Schoolstraat 40 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1715 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Delen: