Schoolstraat 48,
7534CC Enschede
Bouwperiode: 1899
Twee-onder-een-kapwoning
5 Kamers
3 Slaapkamers
93 m² woonoppervlakte
299 m² perceel

Schoolstraat 48
7534CC Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Schoolstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 93 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 299 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1899.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Schoolstraat 48 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1899
5 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 93 m²
Perceel: 299 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1899
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000301419
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Schoolstraat
Huisnummer:
48
Postcode:
7534CC
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 08 Glanerbrug en omgeving
Wijk code:
WK015308
Buurtinformatie:
Eekmaat
Buurt code:
BU01530803

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Schoolstraat 48 is 53.24%.

Identificatie: 15300047648
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 213.000 +1.91%
202301-01-2023€ 209.000 -5.43%
202201-01-2022€ 221.000 +43.51%
202101-01-2021€ 154.000 +6.21%
202001-01-2020€ 145.000 -9.38%
201901-01-2019€ 160.000 +5.96%
201801-01-2018€ 151.000 +7.86%
201701-01-2017€ 140.000 -14.11%
201601-01-2016€ 163.000 +3.16%
201501-01-2015€ 158.000 +13.67%
201401-01-2014€ 139.000 n.v.t.

Bestemming van Schoolstraat 48

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Schoolstraat 48

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Schoolstraat 48 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1715 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Delen: