Schoolstraat 50,
7534CC Enschede
Bouwperiode: 1899
Twee-onder-een-kapwoning
4 Kamers
3 Slaapkamers
86 m² woonoppervlakte
343 m² perceel
Beschikbaar
275000

Schoolstraat 50
7534CC Enschede

275000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 07-11-2025 door: EXTRA Makelaars

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Schoolstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 86 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 343 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1899.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Schoolstraat 50 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1899
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 86 m²
Perceel: 343 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
275000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1899
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000342977
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Schoolstraat
Huisnummer:
50
Postcode:
7534CC
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 08 Glanerbrug en omgeving
Wijk code:
WK015308
Buurtinformatie:
Eekmaat
Buurt code:
BU01530803
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Schoolstraat 50, 7534CC Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Schoolstraat 50 is 68.35%.

Identificatie: 15300047649
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 234.000 +1.74%
202301-01-2023€ 230.000 -11.54%
202201-01-2022€ 260.000 +19.27%
202101-01-2021€ 218.000 +30.54%
202001-01-2020€ 167.000 +11.33%
201901-01-2019€ 150.000 +5.63%
201801-01-2018€ 142.000 +5.97%
201701-01-2017€ 134.000 -8.84%
201601-01-2016€ 147.000 +3.52%
201501-01-2015€ 142.000 +2.16%
201401-01-2014€ 139.000 n.v.t.

Bestemming van Schoolstraat 50

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Schoolstraat 50

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Schoolstraat 50 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
1715 inwoners
Man: 49%
Vrouw: 51%
Delen: