Daalweg 95 6,
7535CD Enschede
Bouwperiode: 1992
12 m² woonoppervlakte

Daalweg 95 6
7535CD Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte aan Daalweg. De heeft een woonoppervlakte van 12 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De is gebouwd in 1992.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Daalweg 95 6 in Enschede.

Bouw: 1992
Woonruimte: 12 m²

Kenmerken

Bouw

Bouwperiode:
1992
Functie:
overige gebruiksfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000302577
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Daalweg
Huisnummer:
95
Huisnummertoevoeging:
6
Postcode:
7535CD
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 01 Hogeland - Velve
Wijk code:
WK015301
Buurtinformatie:
Hogeland-Zuid
Buurt code:
BU01530102

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Daalweg 95 6 is 62.5%.

Identificatie: 15317789129
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 13.000 +62.5%
202301-01-2023€ 8.000 +0%
202201-01-2022€ 8.000 +0%
202101-01-2021€ 8.000 +0%
202001-01-2020€ 8.000 +0%
201901-01-2019€ 8.000 +0%
201801-01-2018€ 8.000 +0%
201701-01-2017€ 8.000 n.v.t.

Bestemming van Daalweg 95 6

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Daalweg 95 6

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Daalweg 95 6 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2395 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: