Daalweg 100,
7535CE Enschede
Bouwperiode: 1935
Tussen of geschakelde woning
148 m² woonoppervlakte

Daalweg 100
7535CE Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Daalweg. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 148 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1935.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Daalweg 100 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1935
Woonruimte: 148 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1935
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000359623
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Daalweg
Huisnummer:
100
Postcode:
7535CE
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 01 Hogeland - Velve
Wijk code:
WK015301
Buurtinformatie:
Hogeland-Zuid
Buurt code:
BU01530102

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Daalweg 100 is 106.95%.

Identificatie: 15300008978
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 387.000 +2.93%
202301-01-2023€ 376.000 +3.87%
202201-01-2022€ 362.000 +20.27%
202101-01-2021€ 301.000 +22.86%
202001-01-2020€ 245.000 +6.52%
201901-01-2019€ 230.000 +6.48%
201801-01-2018€ 216.000 +8%
201701-01-2017€ 200.000 +0.5%
201601-01-2016€ 199.000 +3.11%
201501-01-2015€ 193.000 +3.21%
201401-01-2014€ 187.000 n.v.t.

Bestemming van Daalweg 100

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Daalweg 100

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Daalweg 100 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2395 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: