Daalweg 80,
7535CE Enschede
Bouwperiode: 1937
Twee-onder-een-kapwoning
4 Kamers
3 Slaapkamers
118 m² woonoppervlakte
389 m² perceel

Daalweg 80
7535CE Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Daalweg. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 118 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 389 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1937.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Daalweg 80 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1937
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 118 m²
Perceel: 389 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1937
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000372839
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Daalweg
Huisnummer:
80
Postcode:
7535CE
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 01 Hogeland - Velve
Wijk code:
WK015301
Buurtinformatie:
Hogeland-Zuid
Buurt code:
BU01530102

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Daalweg 80 is 135.93%.

Identificatie: 15300008944
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 394.000 +33.11%
202301-01-2023€ 296.000 +9.63%
202201-01-2022€ 270.000 +7.57%
202101-01-2021€ 251.000 +8.19%
202001-01-2020€ 232.000 +7.41%
201901-01-2019€ 216.000 +6.93%
201801-01-2018€ 202.000 +9.19%
201701-01-2017€ 185.000 +3.93%
201601-01-2016€ 178.000 +3.49%
201501-01-2015€ 172.000 +2.99%
201401-01-2014€ 167.000 n.v.t.

Bestemming van Daalweg 80

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Daalweg 80

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Daalweg 80 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2395 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: