Daalweg 88,
7535CE Enschede
Bouwperiode: 1932
Twee-onder-een-kapwoning
131 m² woonoppervlakte

Daalweg 88
7535CE Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Daalweg. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 131 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1932.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Daalweg 88 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1932
Woonruimte: 131 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1932
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000313357
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Daalweg
Huisnummer:
88
Postcode:
7535CE
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 01 Hogeland - Velve
Wijk code:
WK015301
Buurtinformatie:
Hogeland-Zuid
Buurt code:
BU01530102

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Daalweg 88 is 98.99%.

Identificatie: 15300008960
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 394.000 +3.14%
202301-01-2023€ 382.000 +3.8%
202201-01-2022€ 368.000 +21.05%
202101-01-2021€ 304.000 +16.03%
202001-01-2020€ 262.000 +7.82%
201901-01-2019€ 243.000 +6.58%
201801-01-2018€ 228.000 +9.09%
201701-01-2017€ 209.000 +3.98%
201601-01-2016€ 201.000 +3.08%
201501-01-2015€ 195.000 -1.52%
201401-01-2014€ 198.000 n.v.t.

Bestemming van Daalweg 88

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Daalweg 88

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Daalweg 88 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
2395 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Aantal auto's:
1.1 per huishouden
Delen: