Malangstraat 99,
7541AC Enschede
Tussen of geschakelde woning
97 m² woonoppervlakte

Malangstraat 99
7541AC Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Malangstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 97 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 0.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Malangstraat 99 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 0
Woonruimte: 97 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
0
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000306541
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Malangstraat
Huisnummer:
99
Postcode:
7541AC
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 01 Hogeland - Velve
Wijk code:
WK015301
Buurtinformatie:
Varvik-Diekman
Buurt code:
BU01530103

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Malangstraat 99 is 106.2%.

Identificatie: 15300033567
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 266.000 +3.91%
202301-01-2023€ 256.000 +6.22%
202201-01-2022€ 241.000 +24.23%
202101-01-2021€ 194.000 +16.17%
202001-01-2020€ 167.000 +9.15%
201901-01-2019€ 153.000 +6.99%
201801-01-2018€ 143.000 +8.33%
201701-01-2017€ 132.000 -7.04%
201601-01-2016€ 142.000 +4.41%
201501-01-2015€ 136.000 +5.43%
201401-01-2014€ 129.000 n.v.t.

Bestemming van Malangstraat 99

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Malangstraat 99

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Malangstraat 99 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3680 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Delen: