Preangerstraat 27,
7541AG Enschede
Bouwperiode: 1948
Twee-onder-een-kapwoning
4 Kamers
107 m² woonoppervlakte
138 m² perceel

Preangerstraat 27
7541AG Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Preangerstraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 107 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 138 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1948.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Preangerstraat 27 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1948
4 Kamers
Woonruimte: 107 m²
Perceel: 138 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1948
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000298531
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Preangerstraat
Huisnummer:
27
Postcode:
7541AG
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 01 Hogeland - Velve
Wijk code:
WK015301
Buurtinformatie:
Varvik-Diekman
Buurt code:
BU01530103

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Preangerstraat 27 is 85.83%.

Identificatie: 15300042831
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 236.000 +3.06%
202301-01-2023€ 229.000 +4.09%
202201-01-2022€ 220.000 +20.88%
202101-01-2021€ 182.000 -1.62%
202001-01-2020€ 185.000 +6.94%
201901-01-2019€ 173.000 +6.79%
201801-01-2018€ 162.000 +8.72%
201701-01-2017€ 149.000 -0.67%
201601-01-2016€ 150.000 +3.45%
201501-01-2015€ 145.000 +14.17%
201401-01-2014€ 127.000 n.v.t.

Bestemming van Preangerstraat 27

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Preangerstraat 27

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Preangerstraat 27 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3680 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Delen: