Preangerstraat 7,
7541AG Enschede
Bouwperiode: 1932
Vrijstaande woning
150 m² woonoppervlakte

Preangerstraat 7
7541AG Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Vrijstaande woning aan Preangerstraat. De Vrijstaande woning heeft een woonoppervlakte van 150 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Vrijstaande woning is gebouwd in 1932.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Preangerstraat 7 in Enschede.

Vrijstaande woning
Bouw: 1932
Woonruimte: 150 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Vrijstaande woning
Bouwperiode:
1932
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000426135
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Preangerstraat
Huisnummer:
7
Postcode:
7541AG
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 01 Hogeland - Velve
Wijk code:
WK015301
Buurtinformatie:
Varvik-Diekman
Buurt code:
BU01530103

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Preangerstraat 7 is 111.28%.

Identificatie: 15300042818
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 412.000 +0.49%
202301-01-2023€ 410.000 +5.13%
202201-01-2022€ 390.000 +10.48%
202101-01-2021€ 353.000 +36.29%
202001-01-2020€ 259.000 +8.37%
201901-01-2019€ 239.000 +5.75%
201801-01-2018€ 226.000 +8.13%
201701-01-2017€ 209.000 +6.09%
201601-01-2016€ 197.000 +0%
201501-01-2015€ 197.000 +1.03%
201401-01-2014€ 195.000 n.v.t.

Bestemming van Preangerstraat 7

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Preangerstraat 7

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Preangerstraat 7 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3680 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Delen: