Preangerstraat 4,
7541AH Enschede
Bouwperiode: 1936
Hoekwoning
4 Kamers
3 Slaapkamers
108 m² woonoppervlakte
126 m² perceel

Preangerstraat 4
7541AH Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Preangerstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 108 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 126 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1936.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Preangerstraat 4 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1936
4 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 108 m²
Perceel: 126 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1936
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000392549
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Preangerstraat
Huisnummer:
4
Postcode:
7541AH
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 01 Hogeland - Velve
Wijk code:
WK015301
Buurtinformatie:
Varvik-Diekman
Buurt code:
BU01530103

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Preangerstraat 4 is 105.48%.

Identificatie: 15300042815
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 300.000 -0.66%
202301-01-2023€ 302.000 +1%
202201-01-2022€ 299.000 +22.04%
202101-01-2021€ 245.000 -3.54%
202001-01-2020€ 254.000 +11.89%
201901-01-2019€ 227.000 +3.65%
201801-01-2018€ 219.000 +8.96%
201701-01-2017€ 201.000 +3.08%
201601-01-2016€ 195.000 +30%
201501-01-2015€ 150.000 +2.74%
201401-01-2014€ 146.000 n.v.t.

Bestemming van Preangerstraat 4

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Preangerstraat 4

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Preangerstraat 4 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3680 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Delen: