Preangerstraat 72,
7541AJ Enschede
Bouwperiode: 1941
Tussen of geschakelde woning
5 Kamers
4 Slaapkamers
117 m² woonoppervlakte
168 m² perceel

Preangerstraat 72
7541AJ Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Preangerstraat. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 117 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 168 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1941.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Preangerstraat 72 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1941
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 117 m²
Perceel: 168 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1941
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000427245
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Preangerstraat
Huisnummer:
72
Postcode:
7541AJ
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 01 Hogeland - Velve
Wijk code:
WK015301
Buurtinformatie:
Varvik-Diekman
Buurt code:
BU01530103

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Preangerstraat 72 is 104.86%.

Identificatie: 15300042864
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 295.000 +3.87%
202301-01-2023€ 284.000 +5.97%
202201-01-2022€ 268.000 +25.23%
202101-01-2021€ 214.000 +2.88%
202001-01-2020€ 208.000 +7.77%
201901-01-2019€ 193.000 +6.04%
201801-01-2018€ 182.000 +16.67%
201701-01-2017€ 156.000 +4.7%
201601-01-2016€ 149.000 +4.2%
201501-01-2015€ 143.000 -0.69%
201401-01-2014€ 144.000 n.v.t.

Bestemming van Preangerstraat 72

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Preangerstraat 72

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Preangerstraat 72 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3680 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Delen: