Daalweg 12,
7541AN Enschede
Bouwperiode: 1956
Hoekwoning
162 m² woonoppervlakte

Daalweg 12
7541AN Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Daalweg. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 162 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1956.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Daalweg 12 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1956
Woonruimte: 162 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1956
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000388155
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Daalweg
Huisnummer:
12
Postcode:
7541AN
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 01 Hogeland - Velve
Wijk code:
WK015301
Buurtinformatie:
Varvik-Diekman
Buurt code:
BU01530103

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Daalweg 12 is 107.8%.

Identificatie: 15300008888
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 426.000 +2.9%
202301-01-2023€ 414.000 +4.02%
202201-01-2022€ 398.000 +21.34%
202101-01-2021€ 328.000 +15.49%
202001-01-2020€ 284.000 +7.17%
201901-01-2019€ 265.000 +6.85%
201801-01-2018€ 248.000 +8.77%
201701-01-2017€ 228.000 +23.91%
201601-01-2016€ 184.000 +3.37%
201501-01-2015€ 178.000 -13.17%
201401-01-2014€ 205.000 n.v.t.

Bestemming van Daalweg 12

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Daalweg 12

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Daalweg 12 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3680 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Delen: