Marathonstraat 10,
7541BM Enschede
Bouwperiode: 1956
Hoekwoning
5 Kamers
3 Slaapkamers
112 m² woonoppervlakte
201 m² perceel
Beschikbaar
395000

Marathonstraat 10
7541BM Enschede

395000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 02-05-2025 door: Marcel Kon Makelaardij

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Marathonstraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 112 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 201 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1956.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Marathonstraat 10 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1956
5 Kamers
3 Slaapkamers
Woonruimte: 112 m²
Perceel: 201 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
395000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1956
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000456195
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Marathonstraat
Huisnummer:
10
Postcode:
7541BM
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 01 Hogeland - Velve
Wijk code:
WK015301
Buurtinformatie:
Varvik-Diekman
Buurt code:
BU01530103
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Marathonstraat 10, 7541BM Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Marathonstraat 10 is 119.71%.

Identificatie: 15300033722
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 301.000 +3.79%
202301-01-2023€ 290.000 +6.23%
202201-01-2022€ 273.000 +23.53%
202101-01-2021€ 221.000 +21.43%
202001-01-2020€ 182.000 +10.3%
201901-01-2019€ 165.000 +5.77%
201801-01-2018€ 156.000 +14.71%
201701-01-2017€ 136.000 -6.21%
201601-01-2016€ 145.000 +3.57%
201501-01-2015€ 140.000 +2.19%
201401-01-2014€ 137.000 n.v.t.

Bestemming van Marathonstraat 10

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Marathonstraat 10

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Marathonstraat 10 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3680 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Delen: