Diekmanstraat 62 7541WR Enschede
Omschrijving
Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Diekmanstraat. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 80 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1951.
Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Diekmanstraat 62 in Enschede.
WOZ-waarde
De totale waardeontwikkeling van Diekmanstraat 62 is 128.42%.
| Identificatie: 15300077694 | |||
| Jaar | Waardepeildatum | Waarde | Waardeontwikkeling |
| 2024 | 01-01-2024 | € 217.000 | +3.83% |
| 2023 | 01-01-2023 | € 209.000 | +6.09% |
| 2022 | 01-01-2022 | € 197.000 | +24.68% |
| 2021 | 01-01-2021 | € 158.000 | +12.06% |
| 2020 | 01-01-2020 | € 141.000 | +7.63% |
| 2019 | 01-01-2019 | € 131.000 | +5.65% |
| 2018 | 01-01-2018 | € 124.000 | +7.83% |
| 2017 | 01-01-2017 | € 115.000 | +0% |
| 2016 | 01-01-2016 | € 115.000 | +3.6% |
| 2015 | 01-01-2015 | € 111.000 | +16.84% |
| 2014 | 01-01-2014 | € 95.000 | n.v.t. |
Bestemming van Diekmanstraat 62
Bodemloket Diekmanstraat 62
Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Diekmanstraat 62 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.