Halmaherastraat 46 7541XT Enschede
Omschrijving
Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Halmaherastraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 135 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1949.
Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Halmaherastraat 46 in Enschede.
WOZ-waarde
De totale waardeontwikkeling van Halmaherastraat 46 is 139.85%.
| Identificatie: 15300018355 | |||
| Jaar | Waardepeildatum | Waarde | Waardeontwikkeling |
| 2024 | 01-01-2024 | € 319.000 | +3.91% |
| 2023 | 01-01-2023 | € 307.000 | +5.86% |
| 2022 | 01-01-2022 | € 290.000 | +24.46% |
| 2021 | 01-01-2021 | € 233.000 | +34.68% |
| 2020 | 01-01-2020 | € 173.000 | +10.9% |
| 2019 | 01-01-2019 | € 156.000 | +5.41% |
| 2018 | 01-01-2018 | € 148.000 | +8.03% |
| 2017 | 01-01-2017 | € 137.000 | -8.05% |
| 2016 | 01-01-2016 | € 149.000 | +4.2% |
| 2015 | 01-01-2015 | € 143.000 | +7.52% |
| 2014 | 01-01-2014 | € 133.000 | n.v.t. |
Bestemming van Halmaherastraat 46
Bodemloket Halmaherastraat 46
Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Halmaherastraat 46 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.