Halmaherastraat 6,
7541XT Enschede
Bouwperiode: 1949
Twee-onder-een-kapwoning
4 Kamers
2 Slaapkamers
83 m² woonoppervlakte
170 m² perceel
Beschikbaar
295000

Halmaherastraat 6
7541XT Enschede

295000 (Beschikbaar)
Geplaatst op 20-01-2026 door: EXTRA Makelaars

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Twee-onder-een-kapwoning aan Halmaherastraat. De Twee-onder-een-kapwoning heeft een woonoppervlakte van 83 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 170 m2. De Twee-onder-een-kapwoning is gebouwd in 1949.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Halmaherastraat 6 in Enschede.

Twee-onder-een-kapwoning
Bouw: 1949
4 Kamers
2 Slaapkamers
Woonruimte: 83 m²
Perceel: 170 m²

Kenmerken

Availability:
Online
Prijs:
295000
Status:
Beschikbaar

Bouw

Type:
Twee-onder-een-kapwoning
Bouwperiode:
1949
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
4
Aantal slaapkamers:
2

Ligging

BAG-ID:
0153010000421875
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Halmaherastraat
Huisnummer:
6
Postcode:
7541XT
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 01 Hogeland - Velve
Wijk code:
WK015301
Buurtinformatie:
Varvik-Diekman
Buurt code:
BU01530103
Gemeente:
Enschede
Provincie:
Overijssel

Foto’s van Halmaherastraat 6, 7541XT Enschede

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Halmaherastraat 6 is 160%.

Identificatie: 15300018319
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 260.000 +9.7%
202301-01-2023€ 237.000 +3.95%
202201-01-2022€ 228.000 +14%
202101-01-2021€ 200.000 +17.65%
202001-01-2020€ 170.000 +11.11%
201901-01-2019€ 153.000 +2.68%
201801-01-2018€ 149.000 +31.86%
201701-01-2017€ 113.000 +8.65%
201601-01-2016€ 104.000 +2.97%
201501-01-2015€ 101.000 +1%
201401-01-2014€ 100.000 n.v.t.

Bestemming van Halmaherastraat 6

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Halmaherastraat 6

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Halmaherastraat 6 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3680 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Delen: