Halmaherastraat 49,
7541XV Enschede
Bouwperiode: 1949
Hoekwoning
3 Kamers
94 m² woonoppervlakte
335 m² perceel

Halmaherastraat 49
7541XV Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Hoekwoning aan Halmaherastraat. De Hoekwoning heeft een woonoppervlakte van 94 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 335 m2. De Hoekwoning is gebouwd in 1949.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Halmaherastraat 49 in Enschede.

Hoekwoning
Bouw: 1949
3 Kamers
Woonruimte: 94 m²
Perceel: 335 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Hoekwoning
Bouwperiode:
1949
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
3

Ligging

BAG-ID:
0153010000312893
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Halmaherastraat
Huisnummer:
49
Postcode:
7541XV
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 01 Hogeland - Velve
Wijk code:
WK015301
Buurtinformatie:
Varvik-Diekman
Buurt code:
BU01530103

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Halmaherastraat 49 is 174.14%.

Identificatie: 15300018358
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 318.000 +14.39%
202301-01-2023€ 278.000 +6.51%
202201-01-2022€ 261.000 +11.06%
202101-01-2021€ 235.000 +18.09%
202001-01-2020€ 199.000 +10.56%
201901-01-2019€ 180.000 +5.88%
201801-01-2018€ 170.000 +6.92%
201701-01-2017€ 159.000 +3.25%
201601-01-2016€ 154.000 +9.22%
201501-01-2015€ 141.000 +21.55%
201401-01-2014€ 116.000 n.v.t.

Bestemming van Halmaherastraat 49

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Halmaherastraat 49

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Halmaherastraat 49 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
3680 inwoners
Man: 50%
Vrouw: 50%
Delen: