Bokhorstlanden 71,
7542CL Enschede
Bouwperiode: 1975
Appartement
55 m² woonoppervlakte

Bokhorstlanden 71
7542CL Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Appartement aan Bokhorstlanden. De Appartement heeft een woonoppervlakte van 55 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 0 m2. De Appartement is gebouwd in 1975.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Bokhorstlanden 71 in Enschede.

Appartement
Bouw: 1975
Woonruimte: 55 m²

Kenmerken

Bouw

Type:
Appartement
Bouwperiode:
1975
Functie:
woonfunctie

Ligging

BAG-ID:
0153010000461967
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Bokhorstlanden
Huisnummer:
71
Postcode:
7542CL
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 06 Enschede-Zuid
Wijk code:
WK015306
Buurtinformatie:
Stroinkslanden-Zuid
Buurt code:
BU01530601

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Bokhorstlanden 71 is 123.73%.

Identificatie: 15300004801
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 132.000 +2.33%
202301-01-2023€ 129.000 +8.4%
202201-01-2022€ 119.000 +21.43%
202101-01-2021€ 98.000 +18.07%
202001-01-2020€ 83.000 +12.16%
201901-01-2019€ 74.000 +5.71%
201801-01-2018€ 70.000 +11.11%
201701-01-2017€ 63.000 +8.62%
201601-01-2016€ 58.000 +0%
201501-01-2015€ 58.000 -1.69%
201401-01-2014€ 59.000 n.v.t.

Bestemming van Bokhorstlanden 71

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Bokhorstlanden 71

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Bokhorstlanden 71 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4645 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: