Bokhorstlanden 16,
7542CV Enschede
Bouwperiode: 1977
Tussen of geschakelde woning
5 Kamers
4 Slaapkamers
121 m² woonoppervlakte
160 m² perceel

Bokhorstlanden 16
7542CV Enschede

Omschrijving

Gelegen in Enschede, ligt deze karakteristieke en ruimte Tussen of geschakelde woning aan Bokhorstlanden. De Tussen of geschakelde woning heeft een woonoppervlakte van 121 m2 en bevindt zich op een perceel met een totaal oppervlak van 160 m2. De Tussen of geschakelde woning is gebouwd in 1977.

Deze tekst is automatisch gemaakt op basis van de openbare kenmerken van Bokhorstlanden 16 in Enschede.

Tussen of geschakelde woning
Bouw: 1977
5 Kamers
4 Slaapkamers
Woonruimte: 121 m²
Perceel: 160 m²

Kenmerken

Status:
Niet beschikbaar

Bouw

Type:
Tussen of geschakelde woning
Bouwperiode:
1977
Functie:
woonfunctie

Indeling

Aantal kamers:
5
Aantal slaapkamers:
4

Ligging

BAG-ID:
0153010000319689
Adres type:
verblijfsobject

Locatie

Straat:
Bokhorstlanden
Huisnummer:
16
Postcode:
7542CV
Plaats:
Enschede
Wijk:
Wijk 06 Enschede-Zuid
Wijk code:
WK015306
Buurtinformatie:
Stroinkslanden-Zuid
Buurt code:
BU01530601

WOZ-waarde

De totale waardeontwikkeling van Bokhorstlanden 16 is 121.05%.

Identificatie: 15300004768
JaarWaardepeildatumWaardeWaardeontwikkeling
202401-01-2024€ 252.000 +2.02%
202301-01-2023€ 247.000 +5.11%
202201-01-2022€ 235.000 +32.02%
202101-01-2021€ 178.000 +14.84%
202001-01-2020€ 155.000 +7.64%
201901-01-2019€ 144.000 +9.09%
201801-01-2018€ 132.000 +10.92%
201701-01-2017€ 119.000 -2.46%
201601-01-2016€ 122.000 +3.39%
201501-01-2015€ 118.000 +3.51%
201401-01-2014€ 114.000 n.v.t.

Bestemming van Bokhorstlanden 16

kaart voor Bestemming kaart van Bestemming markeerstift

Legenda
Legenda bestemmingskaart

Bodemloket Bokhorstlanden 16

Legenda

Via deze kaart krijg je inzicht in de bij de overheid bekende gegevens met betrekking tot de bodemkwaliteit van Bokhorstlanden 16 en de omgeving. Ook zie je waar vroeger (bedrijfs) activiteiten hebben plaatsgevonden die extra aandacht verdienen omdat ze de bodemkwaliteit beïnvloed zouden kunnen hebben.

Legenda bodemloket:
Legenda Bodemloket

Inwoners in de buurt

Inwoners in de buurt:
4645 inwoners
Man: 51%
Vrouw: 49%
Delen: